lakier ???

Lakier Domalux warzy niektóre farby w sprayu, gdyż są to farby na bazie farb olejnych!!!!!! Przez zakupem trzeba to sprawdzać.
Farby akrylowe i nitro są rozmazywane przez tem lakier tylko z winy malarzy!!! Przed lakierowaniem (najlepiej przez znużenie woblerka) trzeba pozwolić dobrze tym farbą wyschnąć co najmniej 48 godzin. Jak troszkę dłużej poczekacie to nie będzie tych problemów.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

karol laskowski

Jaki lakier na farby nitro zeby ich nie rozpuściło, lakier tego samego gatunku rozpuszcza nawet przy delikatnym nakładaniu.Najwazniejsze zeby był w miare twardy

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Fundusz ETF - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).