Szkiery

www.przybalka.com

Witaj.
W zależności od pogody i pory roku możesz dobrze liczyć na brania na biało-czarne i srebrne gumy, ale zdarzają się dni, kiedy szczupak znakomicie bierze tam na różową gumę.
Tomek znakomicie opisał Tobie już zwyczaje tamtejszych szczupaków, ale zdradzę Ci jeszcze jedną przynętę którą powinieneś tam mieć na rekordowe sztuki.
Pływające Zalty z niebieskim odcieniem, które dostaniesz tam w każdym sklepie w dostępnych cenach.
http://foto....ery-zalt-i-inne
Powodzenia i Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Turystyka

Turystyka, wyprawy, wakacje, wypoczynek, fotografia i wszelkie inne tematy wiążące się w jakikolwiek sposób z wodą.

Liczba wątków: 139

Liczba listów: 298

Witam,
wybieram się w maju do Szwecji na szkiery (wyspa Asko) czy ktoś tam był i jest w stanie ocenić to łowisko, służyć radą gdzie, na co łowić drapieżniki ?
W zeszłym roku jesienią byłem w Getno Gard i wyprawa zakończyła się klęską więc nie chciałbym aby się to powtórzyło .
Napewno wszystkim odradzam ten ośrodek i jezioro Asnen nad którym się znajduje....chyba że jest się miłośnikiem połowu krąpi

prosiłbym również o porady kolegów-wędkarzy apropos szkierów w ogóle - w co lepiej inwestować - "gumy' woblery czy błystki, jakie kolory są najbardziej łowne ?
z góry dziękuję i pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).