Górne menu


  Right menu

  Search

  Advertising

  Komentarze


  Cześć Hanysa

  Ryszard Siejakowski

  W jednej z książek o Wiedźminie, Andrzej Sapkowski napisał coś się kończy coś się zaczyna. Na RO coś się skończyło a następcy nie dorośli. Wędkarstwo w Polsce pada na pysk, bo raczej trudno łowić ryby, których nie ma. Sklepy wędkarskie plajtują, bo wędkarze nie kupują, bo po co. O czym mają pisać następcy, jak większość wyjazdów na ryby, to kompletna klapa. Jest taki program TV, FOKUS, na którym prezentowane są wędkarskie filmiki, produkcji polskiej. I jest pewna prawidłowość w tych filmikach, że ryby są na filmach ze Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Rosji. Jak jest film zrealizowany w polskich plenerach, to albo wcale nie brały albo brały bardzo słabo. I to jest puenta, do tego co napisałem powyżej.
  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Wędkarstwo ogólnie

  Ogólna tematyka wędkarska

  Liczba wątków: 2072

  Liczba listów: 8436

  Tomasz Płonka

  Chciałem pozdrowić wszystkich tych, których nie mam w znajomych na fejsie, a z którymi wyprawialiśmy tu cuda na portalu 10-15 lat temu...
  Mam nadzieję cieszycie sie dobrym zdrowiem.
  Specjalne pozdrówka dla kolegów z byłego SWI.

  Pyrsk!
  T.P.

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Etykiety samoprzylepne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.