Nysa Kłodzka w Młynowie

Niestety mam dla miłośników Nysy Kłodzkiej następną nieciekawą a nawet "śmierdzącą" informację.
Otóż za akceptacją włodarzy wiejsko-miejskich w Młynowie vis-a-vis kamienicy pod numerem 17 "swojacy" przelewają szambo wprost do Nysy Kłodzkiej. Zrobili se rurke i co się szambo napełni to spływa do Nysy !
Polak potrafi , zwykły polak,a urzędnik nie wie i nic nie może! A może nie chce, albo całe to szambo ma w du.....e !!!

Załączniki

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8431

Witam. Jeżeli ktoś łowi w Kotlinie Kłodzkiej na rzekach (spinning lub mucha) to proszę pisać. Może jakiś wspólny wypad. od lutego zaczynamy. Pozdarwiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).