Alternatywa dla Sanu

Jest wyjście, jest alternatywa dla Sanu. Dokładnie to, co napisałeś:
"Wzorcowo zagospodarowane wody okręgu to takie, gdzie wszystkie ważniejsze rzeczki mają odcinki specjalne spełniające rolę mateczników."
Gdyby w każdym Okręgu utworzono choć jedno łowisko tak działające jak ten San (tzn. dobrze pilnowane, z limitowaną ilością łowiących w danym dniu, z dobrą kontrolą ilości odławianych ryb i realną do takiej usługi ceną) to nie trzeba byłoby jechać na ten San, jak napisałeś 1000 km. Każdy miałby coś takiego u siebie, stosownie do specyfiki regionu: jezioro, rzeczki pstrągowe, rzeki łososiowe itd. I to jest jakieś wyjście. Tu trzeba TYLKO odwagi Okręgόw, aby takie łowiska utworzyć. Wiadomo, spora część wędkarzy będzie protestować, bo się przyzwyczili do tego, co nadal jest, ale albo –albo.
)
Andrzej
p.s.
Z tymi liczbami to przesadziłeś ). Nawet na tych stawkach z karpiami czy tęczakami nie zawsze ryby biorą
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).