Górne menu


  Right menu

  Szukaj

  Reklama

  Ostatnie


  odp. KArpiki

  Na jeziorze są większe sztuki 3-4 kg lecz jak wiadomo maly karpik atakuje od razu w przynete a duzy jest ostrozny. Wczoraj lowilem tam 8 godzin i zlowimem 20 karpi ( nie wymiarowych wiec sa male szanse na zlowienie jakiegos wymiarowego). Metoda jest dowolna można łowić na spining grut i splawik. A co to za lody mial ten chlopak gdzie takie moge dostac??
  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Wędkarstwo ogólnie

  Ogólna tematyka wędkarska

  Liczba wątków: 2072

  Liczba listów: 8436

  Łukasz Dyjak

  Witam mam 13 lat i w najbliższym czasie mam zamiar wziąść udział w zawodach wędkarskich rozgrywających sie na Jeziorze Czystym jest to mniejsze jezioro. Potrzebuje pomocy ponieważ na tym zbiorniku znajdują się duże ilośc małych karpi 26-33 cm lecz wymiar ochronny to 35 cm karpia na tym zbiorniku, są też dużo większe lecz małe karpiki nie dadzą dojść do przynęty. Na łowisku występują również duże (jak dla mnie) amury 4-7 kg. Potrzebuje pomocy na co i jak sie nastawić jakiej przynęty użyc jakiej zanęty. POZDRAWIAM Łukasz Dyjak

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

  Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).